Mona - Shooting The Moon

Prosinec 2007

Rammstein - Mein Teil

31. prosince 2007 v 18:46 | niki piki(:-) |  klipy

Rammstein - Sonne

31. prosince 2007 v 18:46 | niki piki(:-) |  klipy

Rammstein - Amerika

31. prosince 2007 v 18:44 | niki piki(:-) |  klipy

Ukradené Vánoce Tima Burtona

21. prosince 2007 v 15:56 | niki piki(:-) |  filmy
Noční můra před Vánocemi / Ukradené Vánoce Tima Burtona - plakát
Popis: Kultovní animovaný film z produkce Tima Burtona s vynikající hudbou a písničkami Dannyho Elfmana. Jack Skellington, smutný kostlivec a nekorunovaný vládce Halloweenového městečka, se nudí. Vždyť koho by už vzrušoval permanentní Svátek Všech svatých, který v Halloweentownu trvá celý rok? Ani jeho nejmilovanejší práce, strašení dětí, kteou vykonáva svědomitě a nápaditě, tento rok nikdo neocenil. Všechny pobláznily nové hvězdy, populární upíři, kteří vytvořili rekord v pití lidské krve za noc. A dokonce vyhráli i hokejový zápas na hřbitově s lebkou namísto puku! Jednoho dne se Jack náhodou ocitne v sousedním Vánočním městě. Celkem ho uchvátí vánoční svátky, které doteď nepoznal, všude vládne radost dětí, Santa Claus, jeho dárečky a šťěstí dospělých. I Jack by rád obdaroval obyvatele Vánočního městečka a překvapil je o svátcích čímsi, co nikdy neviděli a nezažili - Halloweenem! Rozhodne se jim proto zinscenovat Vánoce v haloweenském šatě. V tom mu mají pomoci jeho přátelé ze záhrobí. Obyvatelé Halloweentownu, umrlci, kostlivci, netopýři, strašidla a skřítkové se už radují, jak poteší své blízké sousedy. Ale není to tak jednoduché, jako si představovali! Unesou toho odpuzujícího tlusťocha Santu Clause, aby neškodil, vyrobí krásné hračky a Jack je naděluje dětem Vánočního města se spřežení taženém kostrami mrtvých sobů. No výsledek není uspokojující. Děti vybalují očarované umrlčí lebky či přítulné žravé netopýry - ale proč křičí hrůzou a omdlívají zhnusením? Protilietadlová děla už míří na oblohu a snaží se sestřelit to ďábelský spřežení, rozsévající do nechápajících dětských srdíček zmatek a strach...

Lovci myšlenek

16. prosince 2007 v 21:50 | niki piki(:-) |  filmy
Lovci myšlenek - plakát
Jsou ti nejlepší, které Amerika má. Jejich identita i úkoly jsou přísně tajné. Dokáží přežít poslední úkol?

Popis: Na opuštěném ostrově podstupují členové FBI tréninkový program sloužící pro oddělení psychologické analýzy s názvem "LOVCI MYŠLENEK". Výcvik je zhacen v okamžiku, kdy zjistí, že jeden z nich je sériový vrah. Podaří se zbytku týmu včas odhalit, kdo z nich má na svědomí mrtvé kamarády?
Lovci myšlenek (Mindhunters)
Lovci myšlenek (Mindhunters)
Lovci myšlenek (Mindhunters)
Lovci myšlenek (Mindhunters)

Na Vánoce budu doma

16. prosince 2007 v 20:59 | niki piki(:-) |  filmy
Na Vánoce budu doma (I'll be Home for Christmas)
Popis: Jake Wilkinson už před lety ztratil chuť trávit vánoční svátky se svou rodinou v New Yorku. Tento rok má však na otravnou oslavu Vánoc velkou motivaci. Otec mu slíbil jako dárek pod stromeček červené Porsche z roku 1957, pokud přijde domů. Cestuje s kolegy z univerzitního fotbalového týmu. Ti na něj však zapomenou uprostřed pouště v Kalifornii, aby se mu pomstili za jeho nekorektní chování. Oblečený v santovském kostýmu, s přilepenými bílými vousy, bez peněženky, bez peněz, bez kreditní karty. A co je horší - Eddie, jeho kolega z mužstva, dokonce flirtuje s Jakeovou přítelkyní Allie. Co s tím? Jake se vydá na nejtěžší cestu svého života, během které poznáva nejen sám sebe, ale také pravý význam Vánoc...
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I

Sněženky a machři

15. prosince 2007 v 18:02 | niki piki(:-) |  filmy
Sněženky a machři - Sněženky a machři
Hrají: Jan Antonín Duchoslav, Veronika Freimanová
Popis: Studenti II. ročníku gymnázia odjíždějí s pedagogickým dozorem na povinný lyžařský kurs. Vedoucí zájezdu profesor Karda bere s sebou svou dceru Mariku. Už při nakládání zavazadel dojde k prvnímu konfliktu, když v batohu vůdčí osobnosti třídy Vikyho najde profesor Karda rozbitou láhev vína. Autobus přijíždí do horského střediska a příběh třídních rošťáků může pokračovat.
Sněženky a machři (Sněženky a machři)
Sněženky a machři (Sněženky a machři)
Sněženky a machři (Sněženky a machři)
Sněženky a machři (Sněženky a machři)
Sněženky a machři (Sněženky a machři)
Sněženky a machři (Sněženky a machři)

Nejpevnější pouto

15. prosince 2007 v 17:55 | niki piki(:-) |  filmy
Nejpevnější pouto - Here on earth
Hrají: Chris Klein, Leelee Sobieski, Josh Hartnett, Michael Rooker, Tac Fitzgerald, Erik Eidem, Zach Fehst, Michael Piznarski
Popis: Kelley, jako čerství maturant má zcela jasno o své budoucnosti. Má velmi bohatého otce, zaplatí mu studium na univerzitě a po studiu se z něj stavá uspěšný mykléř. Jeho budoucnost však ovlivní hádka s venkovským klukem Jasperem, která nakonec skončí automobilou honičkou a dokonce i dopravní nehodou.

Při nehodě dochází v požáru a shoří místní restaurace Mables Table. Oba odsoudí k dvěma měsícům práce na renovování podniku. Kelly je však pyšný, ale s nikým se nebaví, ale nakonec naváže konkakt s půvabnou Samanthou, která je přítelkyně Jaspera.

Kelly se do ní zamiluje a ona do něho též. Jasper samozřejmě rád není, ale jejich lásku jim nepřeje jen on, ale i ostatní z ní nejsou nadšeni. Nakonec jim nepřeje ani osud, který jim přichystá nejtěžší zkoušku jejich života.

Hlava rodiny 2 - Tatínek nebo dědeček?

15. prosince 2007 v 17:51 | niki piki(:-) |  filmy
Hlava rodiny 2 - Tatínek nebo dědeček? - plakát
Popis: George Banks má už bílé vlasy, ale pořád se ještě cítí mladý. Zdá se mu, že má život před sebou: dvanáctiletý syn Matt se doma ukazuje jenom na jídlo a starší dcera Annie se čerstvě vdala. Už to byla pro milujícího otce velká rána. To však byl jenom začátek: jednoho dne Annie překvapí rodinu zprávou, že čeká dítě. George se nedokáže smířit s tím, že bude dědečkem, ale ani pokusy s barvou na vlasy a s prodejem starého rodinného domu na skutečnosti nic nezmění. Starostem však ještě není zdaleka konec: obyčejně tak spolehlivá manželka Nina přichystá muži další nečekané překvapení. Vyplašený George se musí začít připravovat na příchod hned dvou miminek. Devět měsíců uplyne jako voda, celá rodina se chystá na šťastnou událost, jen George pořád ještě neví, jestli se má víc těšit, nebo bát...

Hlava rodiny

15. prosince 2007 v 17:49 | niki piki(:-) |  filmy
Hlava rodiny - plakát
Popis: George a Nina Banksovi jsou rodiči krásné Annie, která má těsně před svatbou. George je velmi nervózní otec, který se neumí smířit se skutečností, že jeho malé děvčátko už vyrostlo a stala se z ní žena. Přípravy na svatební den jsou plné nečekaných situací, při kterých není nouze o dobrou zábavu.

Krvavý sport

15. prosince 2007 v 17:46 | niki piki(:-) |  filmy
Klikni pro zvětšení
Popis: Frank Dux (Jean-Claude Van Damme) strávil většinu svého života přípravou na ultra-drsný ilegální turnaj v bojových umění. Není žádnou výjimkou, když v ringu přijde některý za zápasníků k újmě na zdraví. Dux je však rozhodnut prodrat se turnajovým pavoukem až na samý vrchol zakrvácených stupňů vítězů. Zásadní překážkou v tomto hezkém plánu je Chong Li, šampión turnaje, jehož několik předchozích soupeřů odnesli z ringu nohama napřed.

Snímek, který vynesl na světlo filmového světa představitele hlavního hrdiny, belgického sportovce Jeana-Claudea Van Damma.

Žbluňk!

15. prosince 2007 v 17:42 | niki piki(:-) |  filmy
Žbluňk! - plakát
Jak to vypadá, když se mořská panna zamiluje do suchozemského mládence.

Popis: Mořská panna se neobjevuje na filmovém plátně příliš často. nepočítáme-li obšas nějakou tu pohádku pro děti. O to příjemnější je setkání s okouzlující Madison. Lyrický příběh vypráví o mořské víle zamilované do mládence, kterého zachránila z mořských hlubin. Přeplave oceán, promění se v hezkou dívku a oděná pouze do svých dlouhých blonďatých vlasů hledá v New Yorku svého milého. Netuší, že má v patách ďábelského vědce, doktora Komblutha, pro kterého je skutečná mořská panna příležitostí ke studiu. Přestože bývá občas Daryl Hannah označována za ošklivé káčátko či nejhůře oblečenou ženu Hollywoodu, coby mořská panna okouzlila nejen diváky, ale také porotu losangelské Akademie SF a hororu, která jí udělila cenu Saturn jeko nejlepší herečce roku. V roli mořské víly ji poprvé spatřil a zamiloval se do ní také John F. Kennedy Jr.

Království ohně

12. prosince 2007 v 21:04 | niki piki(:-) |  filmy
Království ohně - Reign of Fire
Bojuj ohněm proti ohni!
Hrají: Christian Bale, Matthew McConaughey, Izabella Scorupco, Gerard Butler, Alexander Siddig, Alice Krige, Scott Moutter, Ned Dennehy, Rory Keenan, Terence Maynard, Doug Cockle, Randall Carlton, Dessie Gallagher, Martin Linnane, Denis Conway, Duncan Keegan, Berts Folan
Popis: V současném Londýně dvanáctiletý chlapec Quinn nechtěně probudí z několik století trvajícího spánku obrovského, oheň chrlícího draka. O dvacet let později je výskytem tohoto tvora a jeho potomků poznamenána převážná část světa. Draci jsou neobyčejně inteligentní, velmi vyvinutí a... neradi se dělí o prostor na Zemi. Quinn (Christian Bale), který je nyní náčelníkem hasičů, se snaží odvracet všechny útoky a chránit před smrtí malou skupinu živořících lidí. Náhle se mezi lidmi objeví ostřílený Američan Van Zan (Matthew McConaughey), který tvrdí, že zná způsob, jak draky porazit a zachránit lidstvo - něco, v co Quinn už ani nedoufal. Režisér Rob Bowman přichází se vzrušujícím příběhem o dobrodružství a přežití, který spojuje období středověku s postapokalyptickou budoucností.
Království ohně (Reign of Fire)
Království ohně (Reign of Fire)
Království ohně (Reign of Fire)
Království ohně (Reign of Fire)
Království ohně (Reign of Fire)

O statečném kováři

12. prosince 2007 v 20:49 | niki piki(:-) |  filmy
O statečném kováři - O statečném kováři
Popis: Hrdinou příběhu je silný a odvážný mladý kovář s dobrým srdcem. Jmenuje se Mikeš a stejně jako jeho otec i on zatouží vydat se do světa na zkušenou. Cestou se spřátelí se dvěma mladými siláky, mlynářským pomocníkem Matějem a pacholkem Ondrou. Když se dovědí o třech krásných princeznách, které záhadně zmizely, přesvědčí Mikeš své lenivé společníky, aby se vydali ztracené královské dcery hledat. Po dlouhé cestě plné překážek se jim podaří zjistit, že princezny unesl zlý Černý král. Když se Mikešovi podaří přelstít ohyzdnou babici, a výměnou za její utržený vous získat její služby, podaří se jim osvobodit dvě ze tří princezen. Boj o záchranu třetí, nejkrásnější princezny však bude mnohem obtížnější.

Drtivý dopad

12. prosince 2007 v 20:44 | niki piki(:-) |  filmy
Drtivý dopad - Deep Impact
DRTIVÝ DOPAD. Nebe a Země se střetnou. Ale co se stane s lidmi?
Hrají: Téa Leoni, Robert Duvall, Elijah Wood, Vanessa Redgrave, Morgan Freeman, James Cromwell, Jon Favreau, Mary McCormack, Leelee Sobieski, Dougray Scott, Jason Dohring, W. Earl Brown, Mic Rodgers, Joseph Ashton Montgomery, Ethan Aronoff, Cullen G. Chambers
Popis: Několik mladých astrologů objeví obrovskou kometu, která se nezadržitelně řítí na planetu Zemi. Soudný den se blíží, lidstvo se musí připravit na boj o holé přežití. Právě o tom vypráví skvělý katastrofický film, který natočila režisérka Mimi Leder s Robertem Duvall, Teaou Leoni, Elijahem Woodem, Venesou Redgrave, Maximilianem Schellem a Morganem Freemanem v hlavních rolích. Díky atraktivnímu tématu i hluboce jímavým osudům jednotlivých hrdinů, kteří se ocitli v mezních situacích, na Vás film DRTIVÝ DOPAD zapůsobí stejně DRTIVĚ, jako když se nebe střetne se Zemí. DRTIVÝ DOPAD, nově vylepšený o exkluzivní bonusy, si oblíbili diváci na celém světě a film se poprávu stal jedním z komerčně nejúspěšnějších snímků uplynulého desetiletí. Zasáhne i vás?

Krotitelé duchů 2

12. prosince 2007 v 20:38 | niki piki(:-) |  filmy
Krotitelé duchů II - Ghostbusters II
Hrají: Chloe Webb, Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver, Rick Moranis, Ernie Hudson, Annie Potts, Bobby Brown, Ira S. Rosenstein, Kariim Ratcliff, Angelo Dimascio, Harold Ramis, Rick Moranis, Peter MacNicol, David Margulies, Kurt Fuller, William T. Deutschendorf
Popis: KROTITELÉ DUCHů se vrací s 2x větší vynalézavostí a s 2x větší razancí, která je schopna zastavit sliz, který se živí špatnou náladou ... ještě jednou zachránit svět. Všechno vypadá normálně do doby než se dětský kočárek sám od sebe tajemně rozjede a vmísí se do provozu. Dana učiní pokus o záchranu, ale kam a koho má volat ??? ... koho jiného, než KROTITELE DUCHŮ!

Krotitelé duchů

12. prosince 2007 v 20:36 | niki piki(:-) |  filmy
Krotitelé duchů - Ghost Busters
Hrají: Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver, Rick Moranis, Annie Potts, Ernie Hudson, Larry Bilzarian, Joseph Marzano, Harrison Ray, Joe Medjuck, Frank Rivers, Matteo Cafiso, Ivan Reitman
Popis: Hejna malých zelených duchů, strašidla a paranormální jevy se začínají objevovat v New Yorku. Kdo může ochránit lidi před těmito nadpřirozenými bytostmi? Pouze tři nezaměstnaní parapsychologové. Dávají se dohromady a vytvářejí tým lovců duchů. Vybaveni ektoplazmovými kanóny, pastmi na duchy a speciálním vozidlem bojují proti přesile slizských oblud.

Kouzelný měšec

12. prosince 2007 v 20:35 | niki piki(:-) |  filmy
Kouzelný měšec - Zauberbuch, Das
Hrají: Ladislav Trojan, Saša Rašilov, Uwe Ochsenknecht, Jaroslav Kepka, Werner Abrolat, Hans Georg Panczak, Jan Kuzelka, Wolf Ackva, Tommy Piper
Popis: Filmová pohádka o zlé čarodějnici, ukradeném kouzelném měšci a lásce prince Petra. Z kouzelného měšce se sypou zlaťáky, kdykoli si zamanete. Chudé čarodějnici Bludimíře by nějaká kačka bodla a tak se vydává na královský dvůr. Veselý příběh o tom, jak jsou penízky důležité i ve světě pohádek.

Cesta do fantazie

9. prosince 2007 v 19:30 | niki piki(:-) |  filmy
Cesta do fantazie - Spirited Away
Popis: Desetiletá Chihiro je obyčejná japonská holčička. Když se se svými rodiči vydává poprvé do nového bydliště, jejich auto zabloudí na opuštěnou lesní cestu, vedoucí k záhadnému tunelu.

Chihiro i její rodiče se vydají dovnitř a objeví cosi, co považují za opuštěný lunapark. Rodiče podlehnou lákavé nabídce občerstvení v opuštěných stáncích, ale záhy se promění ve vepře. Chihiro se snaží najít pomoc a narazí na tajuplného chlapce jménem Haku.

Ten ji seznámí s duchy, kteří v noci lunapark obývají a najde jí zaměstnání u Yubaby, staré čarodějnice s malým tělem a velkou hlavou, která provozuje obrovské lázně, kam si chodí odpočinout milióny pozemských bohů a jiných fantastických bytostí. Zde se skrývá jediná možnost, jak může Chihiro zrušit zakletí svých rodičů a vrátit se do lidského světa.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci

9. prosince 2007 v 19:21 | niki piki(:-) |  filmy
O princezně Jasněnce a létajícím ševci - O princezně Jasněnce a létajícím ševci
Filmová pohádka o PRINCEZNĚ JASNĚNCE, chytrém ŠEVCI Jírovi, ztracených střevíčkách a nalezené lásce.
Popis: Po předpovědi čarodějnice, že se PRINCEZNA provdá za usmoleného ŠEVCE zavírá královský otec svou dceru před neblahou věštbou do hradní věže. Do království přilétá ŠVEC Jíra se svými křídly z jemné kůže, která si sám ušil. Dozvídá se o ukryté PRINCEZNĚ JASNĚNCE, vyletí na ochoz věže a oba se do sebe na první pohled zamilují...

Twilihgt sága: Rozbřesk - 1.část
V kinech: 17.11.2011