Mona - Shooting The Moon

Říjen 2008

Poslední samuraj

28. října 2008 v 9:48 | niki piki(:-) |  videa k filmům
Poslední samuraj (The Last Samurai)


Lovci draků

28. října 2008 v 9:48 | niki piki(:-) |  filmy
Lovci draků (Chasseurs de dragons)

Hrají: Mary Matilyn Mouser, Rob Paulsen

Popis: Ztracení poutníci a novopečení cestovatelé, vítejte na palubě! Připravte se na průzkum ostrovů, kde nebezpečí číhá za každým rohem, na seznámení s nejstatečnějšími hrdiny a nejrychlejší běh svého života (ten budete nutně potřebovat, až se na vás pohrnou draci z obou stran Velké západní zdi)! Tito draci mohou být větší než ostrov nebo malinkatí jako květák, chrlí nebo prskají oheň, lítají nebo se plazí, jsou všude a každý je jiný. Co mají společného, ptáte se? Neskutečnou chuť na vás! Takže pokud si chcete zachránit krk, držte se Zoe a jejích společníků -Gwizda, Lian-Chua a Hectora.

Lovci draků (2008)

Lovci draků (2008)


Lovci draků (2008)


Lovci draků (2008)


Lovci draků (2008)Cesta do středu Země

15. října 2008 v 16:42 | niki piki(:-) |  videa k filmům
Cesta do středu Země (Journey To The Center Of The Earth 3D)


Romeo musí zemřít

15. října 2008 v 16:33 | niki piki(:-) |  filmy
Romeo musí zemřít - Romeo Must Die

Hrají: Jet Li, Aaliyah, DMX, Delroy Lindo, Anthony Anderson, Grace Park, Larry Lam, Henry O, Jonkit Lee, Edoardo Ballerini, Terry Chen, Byron Lawson, Benz Antoine, Keith Dallas, Colin Foo, Lance Gibson, Gaston Howard, Clay Donahue Fontenot, Ryan Jefferson Lowe, Jonross Fong, Alonso Oyarzun, David Kopp, Cesar Abraham, Chic Gibson

Popis: Mají zbraně, jsou v úzkých, ale nemají šanci proti bývalému hongkongskému policajtovi Han Singovi. Tento nadmíru akční film producenta Joela Silvera (Matrix) s Jet Lim (Smrtonosná zbraň 4) v hlavní roli je kombinací fantastických scén bojového umění, skvělých visuálních efektů a prvotřídní hudby. Jet Li hraje drsného Hana, který chová sympatie k Trish O'Day, přestože jsou jejich rodiny velkými nepřáteli v nelítostném boji o vlastnictví Oaklandské dostihové dráhy. Při hledání příčin krvavého sváru se oba společně střetávají s mnoha nebezpečnými situacemi a s nepolevujícím napětím.

Romeo musí zemřít (Romeo Must Die)

Tarzan

15. října 2008 v 16:31 | niki piki(:-) |  videa k filmům
Tarzan


Julia Quinn - Vévoda a já

15. října 2008 v 16:22 | niki piki(:-) |  romány
Quinn: Vévoda a já

Simon Basset, vévoda z Hastingsu, vymyslel plán jak se zbavit všech dohazovačů a vdavekchtivých dívek ze společnosti. Předstírá náklonnost k půvabné Daphne Bridgertonové, mladší sestře svého přítele, s nímž uzavře dohodu, že se jí bude naoko dvořit. Přestože nemá v úmyslu se oženit, na té dívce je něco, co mu zrychluje srdeční tep. Daphne brzy zapomene, že jejich námluvy jsou pouhá přetvářka. Snad za to může okouzlující pohled jeho pronikavých očí nebo to, co cítí v jeho objetí, ale postupem času se do temperamentního vévody doopravdy zamiluje. Musí však chtě nechtě zabránit tomu, aby jí pohledný vévoda, který se zapřísáhl, že zůstane navždy svobodný, nezlomil srdce.

Hodnocení: *****

Série Bridgertonovi:
1) Vévoda a já
2) Vikomt, který mě miloval
3) Nevhodný návrh
4) Čekanka
5) S láskou, Eloise
6) Nečekaná láska
7) Poznáš to z polibků
8) Před svatbou

Minority Report

15. října 2008 v 16:19 | niki piki(:-) |  videa k filmům
Minority ReportS.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení

15. října 2008 v 16:07 | niki piki(:-) |  filmy
S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení - S.W.A.T.

Patří k nejlepším z nejlepších. Jsou elitou mezi strážci zákona. Nyní je čeká nejtěžší mise.

Hrají: Jamal Duff, Samuel L. Jackson, Colin Farrell, Josh Charles, Jeremy Renner, Brian Van Holt, Olivier Martinez, Jeff Wincott, Joseph Kung, Magdaleno Robles Jr., Terry Gingles Jr., J. Grant Albrecht, Michael Papajohn, Heath Gunn, Frank Alvarez, Bruce Dent, Terry Gingles, Matt Gerald, Philip Akin, Samuel L. Jackson, Reg E. Cathey

Popis: Příslušník jednotky S.W.A.T. Jim Street (Colin Farrell) spolu se svým partnerem Brianem Gamblem (Jeremy Renner) učiní během záchrany rukojmích z přepadené banky sporné rozhodnutí, díky kterému je následně donucen elitní policejní tým opustit. Gamble je vývojem situace znechucen a odchází od policie, Street se s ponížením vyrovná, přijme nové pracovní místo a doufá, že jednoho dne dostane šanci se do jednotky rychlého nasazení znovu dostat.

Jeho sen se mu plní krátce poté, co je velitel Dan "Hondo" Harrelson (Samuel L. Jackson) pověřen úkolem najít a vycvičit pět prvotřídních policistů, ze kterých se stane nová jednotka S.W.A.T. Streetovými novými kolegy jsou Deacon "Deke" Kaye (James Todd Smith - LL Cool J), Chris Sanchez (Michelle Rodriguez), Michael Boxer (Brian Van Holt) a T.J. McCabe (Josh Charles).

Ihned po zakončení několikatýdenního náročného výcviku čeká nový tým první ostrá akce - drogový boss Alex Montel (Olivier Martinez) otevřeně prohlásí, že zaplatí 100 milionů dolarů člověku, kterému se podaří jej osvobodit z policejní vazby. Zdánlivě rutinní transport vězně se tak změní v nebezpečnou akci, během níž čeká jednotku rychlého nasazení konfrontace se skupinou nemilosrdných a dobře vyzbrojených žoldáků.

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (S.W.A.T.)

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (S.W.A.T.)

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (S.W.A.T.)

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (S.W.A.T.)

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (S.W.A.T.)

Zapomenutý ostrov

15. října 2008 v 16:05 | niki piki(:-) |  videa k filmům
Zapomenutý ostrov (Nim's Island)


Johanna Lindsey - Něžná pomsta

15. října 2008 v 15:57 | niki piki(:-) |  romány
nezna pomsta-Lindsey.jpg

Skotsko 1541

Mezi znepřátelenými skotskými klany Fergussonů a MacKinnionů panuje dlouholetá řevnivost, která se zase jednou rozhořela v otevřený konflikt. Jamie MacKinnion, pyšný a nebezpečný mladý vůdce klanu, se dostane do zajetí a jedinou možností jak se ctí vyváznout a zároveň ukončit nenávist mezi oběma rody je sňatek s Fergussonovou dcerou.
Avšak Sheena, která vyslechla mnoho barvitých historek o Jamieho krutosti, se této představy děsí a odmítá se provdat za úhlavního nepřítele své rodiny. Také Jamie se tomuto svazku brání, protože mu připadá potupné nechat si vnutit nevěstu, kterou navíc dosud vůbec neviděl. Podaří se mu ze zajetí uprchnout, ale nevyzpytatelný osud ho vzápětí svede se Sheenou dohromady. Jamie však netuší, kdo ona krásná dívka ve skutečnosti je...

Hodnocení: ****

VALL-I

15. října 2008 v 15:51 | niki piki(:-) |  videa k filmům
VALL-I (WALL-E)


Beowulf

15. října 2008 v 15:45 | niki piki(:-) |  filmy
Beowulf - Beowulf

Vzdoruj svým démonům...

Hrají: Robin Wright Penn, Anthony Hopkins, John Malkovich, Crispin Glover, Ray Winstone, Brendan Gleeson, Costas Mandylor, Angelina Jolie, John Littlefield, Paul Baker, John Bilezikjian, Rod D. Harbour, Brice Martin, Sonje Fortag, Sharisse Baker-Bernard, Charlotte Salt, Julene Renee, Greg Ellis, Rik Young, Sebastian Roché, Leslie Zemeckis, Woody Schultz, Tyler Steelman

Popis: V dobách hrdinů nesl ten největší z nich jméno Beowulf. Když rek Beowulf zabil mocného démona Grendela, jeho svůdná matka se rozhodla synovu smrt za každou cenu pomstít. Jejich vzájemný boj se v průběhu staletí promítl do celé řady epických básní a učinil Beowulfovo jméno nesmrtelným.
Držitel Oscara Robert Zemeckis vypráví starou severskou báji o Beowulfovi s použitím nejmodernějších technologií současnosti, díky kterým se mu podařilo unikátním způsobem skloubit živou akci s magií 3D obrazů.

Beowulf (Beowulf)

Beowulf (Beowulf)

Beowulf (Beowulf)

Beowulf (Beowulf)

Beowulf (Beowulf)

Twilihgt sága: Rozbřesk - 1.část
V kinech: 17.11.2011